VADİ ÇANKAYA PREMIUM

Çankaya'da Bambaşka Bir Yaşam Başlıyor

Şehrin merkezinde, Çankaya'nın en değerli konumu Dikmen Vadisinde Vadi Çankaya Premium 4,5+1 300 metrekare dairelerimiz ve 6+2 550 metrekare villalarımız oturuma hazır! Benzersiz modern mimarisi ve ayrıcalıklı yaşam konforu Vadi Çankaya Premium yeni sakinlerini bekliyor.

Çankaya’nın en butik ve en prestijli projelerinden Vadi Çankaya Premium evlerinin ve 4 kattan oluşan villalarının iç mekanlarını tasarlamak için büyük özen gösterilmiştir. Yaşam alanınızı geliştirmek için tüm alanlar bir amaç için tasarlanmıştır. Bu dairelerde geniş banyolu geniş yatak odaları ve nefes kesici vadi manzarası sunan seyir alanları bulunmaktadır.

Çankaya’nın kalbinde, vadiye komşu bir konumda yer almaktadır. Vadi Çankaya’da şehrin merkezinde mahrem bir yaşam alanı oluşturarak yaşamın kuru gürültüsünden sizleri uzaklaştırmak istedik. Ankara'nın en prestijli semtinde, lüks bir şekilde detaylandırılan Vadi Çankaya, özel konutlar arayan seçici ev sahibi adayları için projelendirilmiştir.

BÖLGENİN EN BÜYÜK METREKAREYE SAHİP 4,5+1 DAİRELERİ VE 6+2 VİLLALARI

Sönmez Grup güvencesiyle yapılan Vadi Çankaya Premium, ferah iç mekanların bozulmamış dış mekanlarda buluştuğu, doğal kapalı bir peyzaja sahip, yeşilliklerle çevrili lüks villalar ve daireler sunmaktadır. Dünyaca ünlü tasarım danışmanları tarafından tasarlanan villalar ve daireler, özlem ve hayallerinizle eşleşen evler inşa etme konusunda uzmanlaşmış bir grup tarafından hayata geçiriliyor. Lüks, konfor ve stil harmanının kusursuz bir birleşimini sunan Vadi Çankaya Premium’da ne zaman bir adım atmaya başlarsanız eşsiz bir manzaraya tanık olursunuz.

Whatsapp